Триває реалізація плану формування промислово-логістичного кластеру FastIV

• 29.01.2020

Сьогодні у м.Фастів за участю заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Лісовика, представників Фастівської міської ради, підприємств «Кнауф Інсулейшн Україна», «ФАКЕЛ» , «СТАРТ-ІНДАСТРІ», Київобленерго відбулася робоча зустріч з приводу будівництва електричної підстанції 110/10 потужністю 20 МВт.

Презентував проект учасникам робочої зустрічі міський голова Фастова Михайло Нетяжук. Він розповів, що будівництво даної підстанції дозволить пришвидшити реалізацію проектів створення логістично-контейнерного терміналу FastLogistic, індустріального парку  FastIndustry, реструктуризації підприємства «Факел» та будівництва заводу «Кнауф Інсулейшн».

Сумарно заплановані заходи дозволять створити понад 1200 робочих місць та збільшити доходи до бюджетів усіх рівнів у розмірі понад 175 млн грн на рік.

#M4EG #ПланЕкономічногоРозвиткуФастова

заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик