У добрий путь, юні фастівчани

• 01.07.2019

Фастівчани вже почали звикати, що обов’язковим атрибутом випускних вечорів стала парасоля. Ось і цього року по обіді,  27 червня,       на коли призначене було загальноміське шкільне свято, раз за разом зривався дощ. На щастя, погода до початку церемонії змилостивилась над вишуканими сукнями, шедевральними зачісками та стильними діловими костюмами королів та королев балу.

І, здавалося, мало не пів міста зібралось на трибунах СК «Машинобудівник», аби розділити з винуватцями свята їхній особливий день, водночас, радісний і сумний. Цього року одинадцятий клас закінчили 241 учень. З напутніми словами до молоді звернувся міський голова М. Нетяжук, який потім разом з директорами навчальних закладів вручив найкращим з них золоті медалі – тринадцятьом та срібні – сімом випускникам.

Свято за традицією пройшло урочисто – з музикою, піснями, шкільним вальсом, і побажаннями тепер уже колишнім школярам щасливого і успішного життя.