У Фастові буде встановлено пам’ятний знак Героям Небесної Сотні

Це буде бронзове погруддя фастівчанина, Героя Небесної Сотні Андрія Саєнка у тандемі з архітектурною складовою на фоні Прапору України, який виготовлятиметься із гранітних блоків. Також будуть встановлені світильники, які створюватимуть образ Майдану.

Автор пам’ятного знаку – скульптор, Почесний громадянин міста, директор Школи народної майстерності  Анатолій Древецький (переможець конкурсу на кращу проектну пропозицію зі спорудження пам’ятного знаку).

Розташовано пам’ятний знак буде на розі вулиці та провулку Андрія Саєнка біля приміщення Пенсійного Фонду.

Зараз триває процедура підписання договору на розробку проектно-кошторисної документації на створення даного пам’ятного знаку.

Про це сьогодні розповіла під час апаратної наради начальник відділу містобудування і архітектури Ксенія Перехрест.

На фото: пам’ятний знак у мініатюрі від автора проекту