У Фастові піднято державний прапор України разом з кримськотатарським прапором

У Фастові піднято державний прапор України разом з кримськотатарським прапором

У долі кожного народу є дні, які ніколи не померкнуть у пам’яті, які будуть згадуватися, поки живий його наймолодший син. 18 травня 1944 року стався один із найяскравіших прикладів злочинів радянського режиму, здійснених під час Другої світової війни – почалася депортація кримських татар з півострова, половина з них загинула. Цей день чорними літерами вписаний в історію кримськотатарського народу. Його невгасимий біль – це спільний біль усіх українців

Сьогодні, 18 травня, о 12 годині у Фастові хвилиною мовчання та підняттям кримськотатарського прапору вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, всіх, хто не дожив до сьогоднішнього дня, всіх, хто помер на чужині.

“Ми ніколи не забудемо злочину радянського режиму. І сучасних злочинців буде покарано за окупацію Кримського півострова, за тортури і знущання над кримчанами. Переконаний, що право кримських татар вільно жити на своїй рідній землі буде обов’язково відновлено. Фастівська міська рада піднімає сьогодні державний прапор України разом з кримськотатарським прапором, на знак того, що ми пам’ятаємо: «Крим – це Україна”, – зазначив міський голова М. Нетяжук. Також він закликав представників усіх органів місцевого самоврядування нашої країни підтримати ініціативу фастівчан і не спускати прапор кримськотатарського народу, доки він не замайорить у всіх населених пунктах півострову разом з державним знаменом.

Пам’ятні заходи проходили з урахуванням карантинних обмежень з використанням засобів індивідуального захисту.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ