У Фастові пройшов культурно-мистецький захід “Україна – наш спільний дім”

Серцезворушним співом, піснею, в якій поєднались журба за вимушено покинутим домом та надія і віра у повернення до рідного Криму, попрощалися з Фастовом діти – представники кримськотатарської громади, які брали участь у культурно-мистецькому заході “Україна – наш спільний дім”. Спілкуючись з юними гостями, міський голова М. Нетяжук попросив не забувати, що Україна, Київ це для них – не чужина, це теж їхня земля. І після чого наголосив, що відвідуючи наше місто вони мають бути впевненими, що приїхали до себе додому, що їх тут завжди раді бачити. На згадку про тепле спілкування з фастівчанами дітлашня отримала пам’ятні подаруночки.
Насиченою незабутніми враженнями, багата на емоційні спілкування, наповненою численними різноманітними заходами, радісно зізнавались під час зустріч гості, була програма їхнього перебування у нашому місті. Протягом трьох днів вони познайомились і подружились з багатьма фастівськими родинами, заприятелювали з ровесниками, дізналися історію Фастова, відвідали навчальні та позашкільні заклади, взяли участь у цікавих майстер-класах тощо.
І, безперечно, яскравим морем приємних вражень як для гостей, так для господарів став спільний концерт учасників культурно-мистецького проекту, який відбувся в академічному ліцеї №9. Пройшов він під чудовим, проникливим гаслом «Різні ми, та всі ми друзі, ми – одна родина, а найбільша наша мати – Рідна Україна!». Кримсько-татарська молодь продемонструвала майстерність у національних танцях, виконали віночок кримськотатарських пісень та поезій. А вихованці Фастівського центру позашкільної роботи та Фастівської музичної школи порадували присутніх веселими українськими піснями, поезією Т.Г.Шевченка та грою на бандурі.