У Фастові тривають позапланові перевірки установ організацій із масовим перебуванням людей

• 12.08.2020

Вони спрямовані на те, щоб виключити можливість виникнення пожежі на таких об’єктах, а в разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечити захист та рятування громадян від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння, – інформує  Фастівське РС ГУ ДСНС України у Київській області.

11 cерпня з цією метою інспекторським складом Фастівського районного сектору проведено позапланову перевірку Фастівського академічного ліцею № 9. Під час заходу в навчальному закладі рятувальниками перевірено стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту. Особлива увага зверталась на стан шляхів евакуації. З відповідальними особами проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Провідний інспектор Фастівського РС ГУ ДСНС України

у Київській області Іван ШУЛЬГА