У Фастові відбудеться семінар «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

Вам цікаво, якою повинна бути громадська участь у місцевому бюджетуванні? Тоді приходьте 27 вересня на семінар «Громадська участь в місцевому бюджетуванні», який відбудеться у приміщені Державного краєзнавчого музею.

Реєстрація учасників з 8:30 (попередня реєстрація не обовязкова).

Завершення тренінгу орієнтовно о 16:30

До участі у заході запрошуються мешканці міста, автори проектів Громадського бюджету, фахівці органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, навчальних закладів, журналісти та блогери.

Програма тренінгу ТУТ:

програма тренінгу у м. Фастів 27.09.19

Реєстраційна форма ТУТ:

Інформаційно:

Тренінг проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні громадського бюджету. Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Модератори тренінгу:

Костянтин Плоских та Анжела Старовойтова, Фундація ПАУСІ, www.pauci.org