У Фастові відбулася мотиваційна лекція з формування інноваційного мислення

Щоб змінити країну, треба змінити себе! І варто почати правильно мислити!

Про це фастівчанам сьогодні розповідав Ким Кван Сок, директор освіти сучасного мислення та професор Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту.

Вітала шановних гостей заступник міського голови Олена Давиденко разом з представником Ukrainian Youth Fellowship (UYF) Маратом Садиковим.

Mind-освіта – ось що необхідно сучасному українцю. Але за цим простим словом стоїть величезна робота кожного окремого індивіда над собою. Це і самоконтроль, і вірне мислення, і сила свідомості,і навіть вміння правильно мріяти та рухатися до своєї мети.

Пан Ким Кван Сок на прикладі Пд.Кореї розповів як можна змінити країну, як можна досягнути чи не найвищого рівня розвитку нашої держави. Мотиваційна лекція була настільки живою, а спікер – харизматичним, що зерно знання, які він намагався вкласти в голови присутніх, точно дасть паростки. Тим паче, що на лекцію були запрошені освітяни міста.

На цьому фастівська гостина представників з Кореї не завершилася. Вони, як організатори, переглянуть разом із фастівчанами благодійну англомовну виставу «Різдвяна Кантата» (Щасливі разом), яка, до слова, завітає, окрім нашого міста, лише до великих міст – обласних центрів нашої країни.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ