У Фастові відбувся День сталого розвитку

Фастів – місто, що підтримує загальну концепцію сталого розвитку стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь.

11 червня, в рамках 10-го ювілейного тижня сталої енергії в Україні, в місті відбувся широкомасштабний захід «Сталий розвиток громади через економічну та енергетичну трансформацію».

Сьогодні до Фастова прибули поважні гості – БОЙКО Наталія, заступниця Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції, ФРЕДРІК Артур, радник Надзвичайного та Повноважного Посла Норвегії, БОРОДАНКОВА Ольга, керівник сектору з питань енергоефективності Представництва ЄС в Україні та ін., щоб обговорити сталий розвиток енергетичного комплексу, розвиток енергоефективності в країні та поділитися корисним досвідом з оптимізації енергоспоживання в сучасних умовах.

Зокрема, пані Наталія Бойко подякувала нашому місту за бажання та намагання будувати енергетичну безпеку. Фредерік Артур висловив вдячність за активну роботу та звернення до міжнародної спільноти з метою вивчення змоги отримання інвестицій у сфері енергоефективності, а також наголосив, що сьогоднішній захід є цікавим та корисним для представництва Норвегії.

Під час першої панельної дискусії багато говорили про залучення інвестицій, джерела фінансування, механізми та проекти технічної допомоги з енергоефективності. Міський голова Михайло Нетяжук розповів про сталий розвиток Фастова, досягнення у сфері енергоефективності у місті та окреслив плани на майбутнє у даному секторі.

Друга дискусійна панель мала більш практичний характер. Тут уже доповідачі представляли конкретні інструменти оптимізації енергоспоживання в Україні, ділилися власним досвідом та напрацюваннями, які можуть бути досить корисними як для комунальних закладів та установ, так і для ОСББ, окремих приватних будинків та домоволодінь.

ЧИГРИНЕЦЬ Сергій, заступник директора Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» СОКУР Сергій, директор ЕСКО-компанії ТОВ «Енерго-Тех-Інвест» СИНЕЦЬКА Людмила, директор ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності» Державного підприємства «Київоблбудінвест» АНОЩЕНКО Маріанна, співвласниця виробництва деревної пелети Ф-ОП Анощенко АНОЩЕНКО Маріанна, співвласниця виробництва деревної пелети ФОП Анощенко ЧЕРМАН Сівілія, регіональний координатор ПРООН в Україні ВОРОНЕНКО Володимир, технічний консультант з матеріалів ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» ВОРОНЕНКО Володимир, технічний консультант з матеріалів ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» ВОРОНА Захар, інженер сонячних електростанцій та фотоелектричних систем ТОВ «Solar Technology LLC» Геннадій Сиваненко, голова Фастівської райради КИСІЛЬ Оксана, Національний експерт європейської ініціативи «Угода мерів» в Україні ФРЕДРІК Артур, радник Надзвичайного та Повноважного Посла Норвегії ЦЕПКО Олександр, Національний координатор Проекту «Мери за економічне зростання» в Україні ЗИМА Сергій, радник НЕФКО з проектів у водному секторі ЗИМА Сергій, радник НЕФКО з проектів у водному секторі КОРЧМІТ Олексій, радник голови Держенергоефективності України БОЙКО Наталія, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції БОРОДАНКОВА Ольга, керівник сектору з питань енергоефективності Представництва ЄС в Україні ГОРЧИНСЬКИЙ Павло, керівник проекту термоса нації ТОВ «Бауміт Україна»

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ