У Фастові відбувся кейс-стаді «Психолого-педагогічний алгоритм супроводу дітей в період адаптації» для вчителів

25 вересня у Фастівському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – ЦВПВ «Гарт» відбувся кейс-стаді «Психолого-педагогічний алгоритм супроводу дітей в період адаптації» для вчителів закладів освіти  міста, які працюють та будуть працювати у 1-х класах.

Під час заходу Мамченко Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями та нормативною базою щодо адаптаційного періоду  учнів 1-го класу.  Марусенко А. П, учитель 1-го класу, поділилася власним досвідом роботи вчителя в класі з інклюзивним навчанням в період адаптації. Виступ психолога закладу Лазаренко Л.В. поглибив знання вчителів про психофізіологічні особливості дітей 6-7 року життя.

Підґрунтям уроків, які проводять вчителі 1-х класів НВК № 7 є методика навчання у русі (автор О.Д. Дубогай), що забезпечує інтеграцію пізнавальної та рухової діяльності. Досвідом роботи із застосуванням форм, методів та прийомів зазначеної методики в освітньому процесі учнів 1-го класу періоду адаптації поділилася Григораш С.О.

Рольова гра «Портрет першокласника» стала яскравим завершенням кейс-стаді.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ