У Фастові відбувся меморіальний та культурно-мистецький захід з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

• 22.06.2019

Недільний ранок 22 червня 1941 року увійшов трагічною сторінкою у життя мільйонів українців. Саме цього дня 1941 року перед українським народом та й перед усім цивілізованим світом постала нова жахлива загроза – нацизм.

В Україні цей день відзначається як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. До вшанування пам’яті загиблих у найкривавішій війни в історії українського народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника, долучились й фастівчани.

У парку культури та відпочинку  з цієї нагоди відбувся меморіальний та культурно-мистецький захід. 21 червня представники міської влади, ветерани війни, учасники АТО, депутати міської ради, делегації підприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста, представники громадськості зібралися біля пам’ятника воїнів, які загинули при звільненні Фастова від фашистських загарбників у листопаді 1943 року, аби хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих у роки Другої світової війни і покласти квіти до підніжжя пам’ятника Воїну – визволителю та гранітних стел, де викарбувані імена загиблих на полях бою.

«Ми низько схиляємо голови і віддаємо данину пам’яті всім, чиє життя забрала війна. І славимо всіх, хто дожив до сьогоднішнього дня, хто живе і бореться в ім’я побудови і процвітання України», – зазначив міський голова. Також, перед учасниками скорботного зібрання виступив ветеран війни Григорій Тимошенко, який нагадав про перші дні війни та страшні наслідки окупації фашистськими військами.

Журавлиною тугою наповнював серця присутніх виступ хору «Дзвінкова криниця» та його солістів, закликаючи одночасно бути гідними подвигу тих, хто приніс Перемогу на нашу землю! Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього України!