У Фастові відбувся молодіжний форум “Фастів – місто єднання”

• 21.09.2019

Дуже інформативним, динамічним, цікавим, насиченим різними знаннями – таким був сьогоднішній молодіжний форум «Фастів – місто єднання».

З вітальним словом до гостей звернувся міський голова Михайло Нетяжук. Михайло Володимирович представив гостей форуму – представників Нікольської райради Донецької області – та побажав учасникам форуму плідної роботи і активностей.

Під час першої панелі обговорили питання міфодизайну з медіаекспертом Євгеном Бондаренком, друга панель була присвячена мотиваційній складовій: звідки черпати мотивацію для роботи з молоддю. Тут спікерами були заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, керівник програми Української академії лідерства Сінавер Сейтумеров, волонтери, члени організації «GlobalYouth» Анастасія Косянчук та Катерина Черепніна, а також менеджера проектів громадської організації КІПЦ Європейський клуб Альона Глазкова.

Завершився форум незвично – учасники відвідали урочисте відкриття муралу «Моя квітуча Україна» греко-католицької громади та залишили відбитки своїх долонь на одній із стін, під написом «Фастів – місто єднання»