У Фастові відкрито унікальний музей АТО (ООС) «Доброволець»

14 жовтня, у особливий для українців день, фастівчани зібралися на відкриття музею «Доброволець». Музею, організатором якого став волонтер, голова благодійного фонду «Фастів-Мир» Едуард Копилов. Музею, присвяченого незабутнім подвигам Героїв у російсько-українській війні.

На урочистості з нагоди відкриття Музею завітали гості – народний депутат України Олег Дунда, голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, керівники Фастівського району.

Церемонія відкриття музею була щирою та по-сімейному затишною. Лунало багато вітальних слів, слів подяки за таку чудову ініціативу. Усі бажаючі мали нагоду переглянути експозицію музею – документи, фотознімки, нагороди, особисті речі учасників бойових дій. Присутніх частували кулішем та різними смаколиками.

Ще раз дякуємо нашим воїнам, захисникам, за наше мирне сьогодення. Дякуємо, що вижили та стоїте на сторожі нашого спокою. Дякуємо волонтерам, які є незмінними помічниками військовослужбовців.

Ми віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

За це ми вам ЩИРО ВДЯЧНІ

роволець