У Фастові відзначили День працівників освіти

• 03.10.2019

Сьогоднішнього теплого сонячного  осіннього дня освітяни міста святкували своє професійне свято – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

У міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди свята. З вітальним словом до гостей звернувся міський голова Михайло Нетяжук. Вітали гостей заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, депутат облради Олександр Волинець,  начальник управління освіти Наталія Єриш та керівник профспілки Надія Стусенко. Кращих представників освітньої галузі було відзначено грамотами та подяками.

Вже традиційно, на сцену були запрошені ветерани освітньої ниви – керівники освітніх закладів міста минулих років.

Ну і не обійшлося без подарунків. Діти подарували своїм учителям три чудові креативні відеоролики, а колектив Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України  – чудовий незабутній концерт