У Фастові відзначили річницю перепоховання Тараса Шевченка

З нагоди 158 річниці перепоховання  праху Т.Шевченка, 22 травня у Фастові біля пам’ятника Великого Кобзаря зібралися представники влади, громадськості, учні і духовенство.

Живі квіти до пам’ятника Шевченка поклав міський голова Михайло Нетяжук.  У своєму виступі він наголосив, що українці повинні пам’ятати цю дату і віддавати заслужену данину видатному українському поету, художнику, мислителю, громадському діячу, великому митцю, творча спадщина якого і зараз не втрачає своєї актуальності.

За душу Кобзаря, за упокій великого поета помолилось фастівське духовенство. Шеченківський нескорений дух, його біль за Україну передавали музичні твори у виконанні хору «Козацький оберіг».
Цього року країна відзначає 158-у річницю з дня поховання на Тарасовій горі, у Каневі. Саме туди 22 травня 1861-го року перевезли останки улюбленого сина України із цвинтаря у Санкт-Петербурзі – за заповітом самого Шевченка.