У Фастові вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні ми вшановуємо мужність наших співвітчизників, які, будучи вірними військовій присязі, брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав. Також 15 лютого відзначається як річниця завершення виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

Кожен, хто прослужив в Афганістані, виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід. Минають роки,  десятиліття.  Ця дата дає можливість кожному з нас відкрито поглянути на нашу історію, дати їй об’єктивну оцінку та зрозуміти, що головним героєм афганської війни був простий солдат, для якого військовий обов’язок був справжнім подвигом. Фастів також має кого пам’ятати і ким пишатись. Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Традиційно 15 лютого  фастівчани вшановують пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

У день 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулися урочистості по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців. У них взяли участь воїни-інтернаціоналісти та члени їхніх родин, громадськість, а також заступники міського голови О. Зикова, Т. Рудяк, керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська, в.о голови Фастівської райдержадміністрації Ю. Волков. Учасники урочистостей відвідали міський парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Молодіжний», де поклали квіти до підніжжя пам’ятних знаків прикордонникам 91-го Рава-Руського прикордонного загону, які загинули у липні 1941 року, захищаючи м. Фастів від окупантів, та воїнам – афганцям, що пішли з життя далеко від дому, виконуючи свій військовий обов’язок.

Урочистості з продовжилися у міському Палаці культури. На зустрічі звучали слова привітань воїнам-«афганцям», учасникам воєн і локальних конфліктів в інших державах, кільком з них були вручені грамоти та інші відзнаки.