У Фастові з 9 червня відновлюють роботу дитячі садочки

Шановні батьки, враховуючи прогноз температурного режиму, з 9 червня у Фастові відновлюють роботу дитячі садочки.
Двері для дітей відкриють усі заклади дошкільної освіти міста, які готові прийняти 500 юних фастівчан. Але прийом та перебування діток у групах відбуватиметься із посиленим дотриманням карантинних норм і правил.
Зокрема, особи, які супроводжуватимуть дитину до дитсадка, мають бути в масці та дотримуватися соціальної дистанції, дітям проводитимуть термометрію, персонал регулярно дезінфікуватиме поверхні. Під забороною – м’які іграшки та килими. У садочках повинні бути наявні відповідні засоби захисту, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри, засоби для особистої гігієни.
Окрім цього, кількість вихованців у групах обмежується до 10 осіб, групи цілодобового перебування дітей не працюватимуть до завершення карантину. Також не відбуватиметься набір до садочку нових діток. Але збільшується час прогулянок малюків на свіжому повітрі, там же мають проводитися і більшість занять.
Шановні батьки, просимо дотримуватися визначених карантинних норм та правил! Адже здоров’я дітей залежить від злагодженої роботи як працівників закладів дошкільної освіти, так і батьків.
Усім бажаємо здоров’я!!!

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ