У Фастові зареєстровані нові випадки сказу у тварин

• 07.05.2020

На сказ захворів ще один кіт, також є підозра на сказ у домашньої собаки. Станом на сьогодні карантинні обмеження з протидії сказу введені на вулиці Зінченка та у радіусі 5 км навколо. Мова про це йшла під час сьогоднішнього засідання комісії з ТЕБ та НС.

ВАЖЛИВО!

У собаки, у котрого підозрюється захворювання на сказ, проявилися не усі симптоми хвороби. Було лише посилене слиновиділення та спостерігалися часті ковтальні рухи. Господарі тварини намагалися самостійно допомогти песику, тому наражалися на небезпеку.

ПРОСИМО, ЗАКЛИКАЄМО!

Фастівчани, якщо у Ваших тварин є ознаки будь-якого захворювання, просимо звертатися до ветеринарів. Адже таке захворювання як сказ передається навіть людям.

Головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун зазначив, що у місті є антирабічна вакцина, яка може знадобитися людям.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Імунізація тварин від сказу триває.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (04565) 5-57-25, (04565) 5-52-36.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

• При захворюванні на сказ та відсутності лікування – 100% смерть
  • Людина може заразитися сказом від інфікованої тварини через: укус; подряпину та мікроушкодження шкіри; потрапляння зараженої слини на слизові оболонки.
  • Індикатором цієї хвороби є прояв гідрофобії – страх води (у людей викликає біль навіть дзюрчання води чи згадка про неї)

Для уникнення сумних наслідків зараження  вірусом сказу уникайте контакту з бродячими тваринами. Регулярно вакцинуйте від сказу домашніх тварин.