У КСОНі Кадлубиці пройшов черговий особистий прийом громадян

Провела його перший заступник міського голови Олена Зикова. Мешканці мікрорайону не проминули можливість подякувати місцевій владі за благоустрій скверу по вулиці Житомирській та облаштування пошти.

Разом з тим висловили і чимало прохань. Голова комітету самоорганізації населення  цього мікрорайону Л. Скурська теж згадала пошту та огрунтувала важливість облаштування там пандусу. Голова одного з вуличних комітетів озвучив декілька пропозицій. Серед них: обгородити сквер, аби убезпечити його відвідувачів, насамперед, дітей від автотранспортної небезпеки; благоустроїти вулицю Д. Григоренка; заасфальтувати відрізок вулиці Житомирської та ін.

Про необхідність заасфальтувати частину вулиці Гв. мінометників говорив з заступником  міського голови житель цієї вулиці. Також на необхідності благоустрою доріг наголошувала жінка, яка мешкає на вулиці Г. Пількевича. Проблему впорядкування зупинок громадського транспорту порушила представниця вулиці Корженевського. Вона ж поскаржилась на те, що власники магазинів, розташованих у мікрорайоні, не дотримуються правил благоустрою, на дбають за порядок на прилеглих до торгових точок територіях.

Тему вивезення сміття підняла ще одна голова вуличкому, вона ж звернула увагу на недопрацювання комунальних служб міста, які обрізавши дерева, не вивезли гілля.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – були вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.