У КСОНі Кадлубиці пройшов черговий особистий прийом громадян

• 06.02.2020

Провела його перший заступник міського голови Олена Зикова. Мешканці мікрорайону не проминули можливість подякувати місцевій владі за благоустрій скверу по вулиці Житомирській та облаштування пошти.

Разом з тим висловили і чимало прохань. Голова комітету самоорганізації населення  цього мікрорайону Л. Скурська теж згадала пошту та огрунтувала важливість облаштування там пандусу. Голова одного з вуличних комітетів озвучив декілька пропозицій. Серед них: обгородити сквер, аби убезпечити його відвідувачів, насамперед, дітей від автотранспортної небезпеки; благоустроїти вулицю Д. Григоренка; заасфальтувати відрізок вулиці Житомирської та ін.

Про необхідність заасфальтувати частину вулиці Гв. мінометників говорив з заступником  міського голови житель цієї вулиці. Також на необхідності благоустрою доріг наголошувала жінка, яка мешкає на вулиці Г. Пількевича. Проблему впорядкування зупинок громадського транспорту порушила представниця вулиці Корженевського. Вона ж поскаржилась на те, що власники магазинів, розташованих у мікрорайоні, не дотримуються правил благоустрою, на дбають за порядок на прилеглих до торгових точок територіях.

Тему вивезення сміття підняла ще одна голова вуличкому, вона ж звернула увагу на недопрацювання комунальних служб міста, які обрізавши дерева, не вивезли гілля.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – були вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.