• 11.02.2020

Вчитися, вчитися і ще раз вчитися!

Щоб бути, яка кажуть, «у ногу з часом»!

У мікрорайоні Казнівка стартували курси комп’ютерної грамотності для людей старшого віку! Сьогодні вже відбулося перше пробне заняття, попереду ще 5 важливих модулів.

Викладач – молодий та завзятий вчитель інформатики Микола Малишев.

Учні сьогодні отримали комплекс знань: практично зареєстрували свої аккаунти на поштових серверах та у соціальних мережах, отримали домашнє завдання та відправилися додому закріплювати отримані навички.

Заняття проводитимуться у вечірній час – орієнтовно о 17:00 двічі на тиждень.

Організатори курсу: комітет Самоорганізації населення мікрорайону Казнівка разом із керівництвом Фастівської школи №7 – Центру «Гарт»

Ви казнівчанин старшого віку (50+ років)?

Бажаєте опанувати основи комп’ютерної грамотності?

Тоді дзвоніть до КСОНу 5-35-21 або ж заходьте у комітет та реєструйтеся у якості слухача курсів. Зверніть увагу: кількість місць обмежена!