У міській раді продовжується курс навчальних семінарів для голів і членів правління ОСББ та ЖБК

• 29.10.2019

В рамках програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Київської обласної державної адміністрації 28 жовтня у виконавчому комітеті Фастівської міської ради  регіональним консультантом  проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Інною Волошиною та радником з питань енергоефективності Олексієм Вехою був проведений тренінг на тему: «ОСББ місце на ринку комунальних послуг, моделі організації договірних відносин з надання комунальних послуг» для голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та голів  ЖБК (житлово будівельних кооперативів).

Під час проведення заходу голови ОСББ та ЖБК мали змогу поспілкуватися, розповісти про свій власний досвід взаємовідносин з надавачами комунальних послуг.

Також регіональний радник проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Олексій Веха розповів про програму підтримки і енергомодернізації «Енергодім», яка фінансується ЄС. Надав інформацію про можливі причини втрати тепла в будинку, необхідність проведення енергоаудиту в багатоквартирних будинках  та прийняття рішень на загальних зборах співвласників про проведення утеплення енергоефективності та термомодернізації будинку.

В доступній формі Олексієм Вехою була надана інформація про умови отримання грантів від фонду енергоефективності на утеплення та енергомодернізацію будинків,  в яких створено ОСББ.