У міськвиконкомі – День молодіжного самоврядування

• 15.10.2019

Цьогорічний Європейський тиждень місцевої демократії у Фастові розпочався із Дня молодіжного самоврядування у виконавчому комітеті Фастівської міської ради!

На один день фастівчани, які вирішили себе спробувати у ролі керівників міста, попередньо заповнили реєстраційну форму і сьогодні вже приступили до виконання посадових обов’язків.

Перш, ніж приступити до роботи, зареєстровані учасники взяли участь у жеребкуванні – так визначилися із займаними на один день посадами. Тож, знайомтеся:

• Максим Писарєв, приватний підприємець – міський голова Фастова
  • Сергій Мацвейко, приватний підприємець – перший заступник
  • Юлія Усенко, працівник-організатор КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр» – секретар міської ради
  • Богдан Везне, учень 10 класу Фастівської СЗШ І-ІІІ ст.№4 – заступник міського голови з гуманітарних питань