У рамках екскурсії школярі відвідали центри екстреної та невідкладної медичної допомоги

• 20.02.2020

19 лютого 2020 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено економічну екскурсію на  комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Фастівська станція екстреної медичної допомоги» для учнів 9-В класу Фастівського академічного ліцею № 2.

Відкрила та провела екскурсію  заступник головного лікаря з медичної частини Галина Картуха. Презентувала роботу станції, основні напрями діяльності та територію обслуговування, історію виникнення швидкої допомоги в Україні.

В процесі екскурсії школярі оглянули машини екстреної допомоги, побачили виїзд на виклик.

Галина Миколаївна зробила особливий наголос школярам на важливості берегти своє життя та здоров’я, адже це найцінніший дар. Провела лекцію щодо безпеки життєдіяльності на дорозі, залізниці, про небезпеку наркотичних, тютюнових та алкогольних засобів. Їх вплив та наслідки для життя і здоров’я людини. Закликала молодь до здорового способу життя та усвідомлених дій. Вибір завжди має наслідки і кожен несе відповідальність.

Професія лікаря – покликання. Тому дуже добре потрібно обдумати свій вибір і відповідально до нього ставитися. Перед остаточним прийняттям рішення щодо вибору майбутньої професії випускникам рекомендується поспостерігати за роботою фахівців в реальності, відвідати підприємства.  Важливо знайти свій шлях та серйозно підійти до обрання професії.