У суботу відбулась відкрита першість міста Фастова з кульової стрільби, присвячена Героям Небесної Сотні

Учасники: фастівські стрільці ДЮСШ «Локомотив» і ДЮСШ управління освіти та вихованці ДЮСШ управління освіти міста Біла Церква.

Близько 50 юнаків і дівчат 2000 р.н. та молодші змагались у влучності стрільби з пневматичної гвинтівки. Виконувались вправи ГП-4 (40 залікових пострілів) та ГП-2 (20 залікових пострілів) в положенні «стоячи» на 10 метрів.

У своїх вікових групах золоті медалі вибороли:
Іван Лисенко, Софія Осіпчук, Олексій Артемович, Євген Ковтунович (ДЮСШ управління освіти, Фастів); Костянтин Кожухар, Марія Сташко, Даніїл Авраменко, Вікторія Віценко (ДЮСШ «Локомотив», Фастів); Єлізавета Кривець, Владислав Погорілий (ДЮСШ управління освіти, Біла Церква).

Срібні медалі здобули:
Олександр Забара, Михайло Ярошенко, Катерина Пахалок, Андрій Зотов, Єгор Гречанюк, Марина Кашкавал (ДЮСШ «Локомотив», Фастів); Юлія Лазовська, Андрій Лазовський (ДЮСШ управління освіти, Фастів); Богдан Карпенко, Ліна Атаманенко (ДЮСШ управління освіти, Біла Церква).

Бронзові медалі отримали:

Дмитро Лукашевич (ДЮСШ управління освіти, Фастів); Дмитро Сидоренко (ДЮСШ управління освіти, Біла Церква); Влада Пилип’юк, Костянтин Муштук, Валерій Бондаренко, Денис Алісєєнко, Антон Миколаєнко, Софія Пінчук, Анастасія Гриценко та Вікторія Петренко (ДЮСШ «Локомотив», Фастів).

Переможців та призерів змагань нагородили медалями та дипломами відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Спортсменів-стрільців підготували: тренер вищої категорії Микола Цісар, майстер спорту міжнародного класу Олег Оверченко (м. Фастів), заслужений тренер України Василь Литвин (м. Біла Церква).