У закладах освіти Фастова пройшло свято першого дзвоника

2 вересня перший дзвоник сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

В 11 загальноосвітніх навчальних закладах міста за парти сіли понад 6 тисяч школярів, в учнівську родину влилося 637 першокласників. Сьогодні урочисто розпочинається новий навчальний рік.

Цього року контингент фастівських закладів освіти зростає на 265 учнів. А ось кількість першачків, порівняно із попереднім роком, зменшилась на 35. Найбільше їх навчатиметься в Академічному ліцеї № 9.

Місто відповідально готувалось до початку нового навчального року та особливо до прийому наймолодших учнів. На створення нового освітнього простору з міського та державного бюджету передбачено  коштів на 11 % більше, аніж торік.  У школах відремонтовано класні кімнати, які обладнано новими меблями, багатофункціональними пристроями, смарт дошками, дидактичними матеріалами. Окрім цього, для викладання в перших класах 26 вчителів пройшли курси перепідготовки за методикою НУШ.

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, прийдешніх надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, друзів і, певною мірою, навіть, свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Тож традиційно по-родинному  пройшло воно у навчальних закладах Фастова. На їхніх подвір’ях лунали щирі слова привітань з Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень. Численні гості, серед яких були очільники міста, висловлювали побажання учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А також не зупинятись на досягнутому, розвивати свої таланти, творчість, здібності, любити рідне місто та привносити свій відчутний внесок у його розвиток, вчитися бути мудрими, добрими і чуйними, виростати справжніми людьми.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ