Урочистості з нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря

Тарас Шевченко, Кобзар, Геній українського народу, великий поет. Його світлий образ – безсмертний для кожного українця. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрасність його слова, мужність і пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

Сьогодні, у день народження Великого Кобзаря, фастівчани зібралися біля погруддя Т.ГШевченку, щоб віддати належну шану Тарасу Григоровичу.

Присутні разом з хором «Козацький оберіг» виконали знану в усьому світі українську пісню на слова Шевченка – «Реве та стогне Дніпр широкий» та його «Заповіт». На знак  шани та поваги до Великого Кобзаря учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцю за свободу та незалежність України. Панотці міста відбули спільну молебень.

Міський голова Михайло Нетяжук та представники Фастівського куреня Українського козацтва у своїх звернення до учасників заходу говорили про особливе значення  для України постаті Тараса Шевченка, його велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ