Урочистості з нaгоди відзнaчення 23-ої річниці прийняття Основного Закону

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До таких, безперечно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Це одне із самих «молодих» свят сучасної України. Свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості. Під синьо-жовтим прапором, під охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається нова Україна, яку ми любимо, будуємо, у якій будуть жити наші діти й онуки. Тож у цей день ми також віддаємо данину поваги символам держави, які пройшли довгий героїчний шлях.

Сьогодні, 26 червня, у Фастові пройшли урочистості з нaгоди відзнaчення 23-ої річниці прийняття Основного Закону – Конституції Укрaїни. З вітальним словом до учасників святкового зібрання звернувся міський голова М. Нетяжук. У зв’язку з відзначенням Дня Конституції України,  за   сумлінну працю,  високий професіоналізм подяками виконавчого комітету Фастівської міської ради були відзначені Міщенко Олександр Григорович – начальник Фастівської ДПІ Васильківського управління  ГУ ДФС у Київській області; Ларіна Іринв Іванівна – голова комісії з припинення управління Фастівського ОУПФ України  Київської області; Муріна Світлана Володимирівна –  головний спеціаліст  відділу  видатків Фастівського управління Державної казначейської служби України Київської області; Товста Олена Станіславівна –  завідувач сектору  оформлення  документів Фастівського РВ ЦМУ ДМС України в м.Києві та Київській області; Балашкевич Леонід Анатолійович – голова міськрайонної  організації воїнів Афганістану та інтернаціоналістів; Павловський  Іван Григорович – голова організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС; Хромов  Микола Миколайович –  голові  міської  організації «Ветерани війни».

Потому учасники свята мали змогу насолодитись  неперевершеною  майстерністю аматорів  міського Палацу культури.

Цими днями святкові заходи відбуваються у міській бібліотеці, де проходить виставка матеріалів «Конституція України – найвища юридична сила», та у краєзнавчому музеї, там діє тематична виставка «Оберіг нашої державності».