Усні роз’яснення і конкретні доручення

12 червня міський голова М. Нетяжук провів черговий прийом громадян. З питаннями, вирішення яких, на думку фастівчан, вимагає втручання міської влади, звернулося 16 осіб.

На чотири звернення було надано усні роз’яснення. А ось більшість, що потребують детального розгляду і опрацювання, взято на контроль і передано на розгляд відповідним службам. Приміром, комунальники мусять у стислі терміни вивчити технічні можливості ремонту даху в будинку №3 по вулиці Строкова та розглянути скаргу на сусідів, яка надійшла від мешканки одного з будинків, що на вулиці С. Палія.

Низка питання після прийому передана для вирішення працівникам міської архітектури та капітального будівництва. До своїх поточних справ вони додадуть опрацювання заяви представниці вулиці Г. Танкістів, 1 щодо неякісного ремонту підвалу, затоплення квартири та розміщення голуб’ятні на даху будинку. Також муситимуть проконсультувати громадянина щодо отримання дозволу на будівництво гаража та обстежити одну з квартир на вулиці Гагаріна, 4, аби зафіксувати факти плісняви і руйнування конструкції будівлі.  В межах своєї компетенції, за дорученням міського очільника, буде розглянуто вимоги фастівчан щодо перенесення зупинки по вулиці Незалежності, знесення торгівельного павільйону  по вулиці Шевченка, 12, демонтажу торговельного кіоску на вулиці Житомирській.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ