В Фастові відбулися підсумкові збори з цивільного захисту

• 08.04.2019

Фастів займає 2 місце серед міст та районів Київської області з питань цивільного захисту та реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за підсумками 2018 року.

Про це сьогодні, під час проведення загальних підсумкових зборів з ЦЗ та НС за минулий 2018 рік з керівниками підприємств, установ та організацій міста нагадав присутнім завідуючий сектором з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Сергій Долгій. Під час зборів було узагальнено та підсумовано роботу міської єдиної державної системи цивільного захисту та окреслено пріоритетні завдання у даному напрямку на 2019 рік.

Прозвітував про роботу під час зборів начальник Фастівський РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Калениченко та доповів завідувач навчально-консультаційним пунктом цивільного захисту Фастова Микола Сташкевич.

Зокрема, було зазначено, що у серпні цього року у місті буде проведено навчання за участі головного управління ДСНС України, під час якого буде пропрацьовано переведення місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування у мирний час на режим функціонування в особливий період.

Підсумовуючи результати зборів, міський голова Михайло Нетяжук подякував усім за роботу протягом 2018 року, особливо під час ліквідації надзвичайної ситуації, що склалася у місті наприкінці минулого року, та наголосив, що сьогодні основна задача Фастова – вжити усіх можливих заходів, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям будь-якого характеру у місті.

На завершення за зразкове виконання заходів державної політики у сфері захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за підсумками 2018 року були оголошені подяки керівник підприємств, установ та організацій міста.