Вакцинація – надійний захисник

А Ви знали, що колективний імунітет досягається лише в тому випадку, коли вакциновано 95% населення?

А дорослим необхідно вакцинуватися від дифтерії щодесять років?

Про це повідомив головний лікар міського центру первинної допомоги Василь Курліковський. На понеділковій апаратній нараді мова йшла про хід вакцинації дітей шкільного та дошкільного віку. Так, на виконання спільного наказу департаментів охорони здоров’я та освіти Київщини №612 від 01.07.2019 «Про проведення додаткових заходів щодо імунізації населення проти кору та дифтерії» у місті проведена робота із виявлення невакцинованих дітей.

Медичні працівники закладів освіти, в тому числі і дошкільної, склали верифікаційні таблиці, які дають повну картину вакцинації по місту. Варто зазначити, що за результатами показників даних таблиць місту буде надано вакцини, яких сьогодні, через значний попит, не вистачає.

Батьки невакцинованих діток  з розумінням поставилися до вимог щодо вакцинації і вирішили питання: або ж почали процедуру вакцинації, або ж вирішили відправити діток на домашнє навчання.

Цікавий факт: медики міста провели моніторинг напруженості імунітету. У 50 вакцинованих  діток було взято сиворотку крові, яку передали для аналізу до київської обласної вірусологічної лабораторії. За результатами виявилося, що 48 діток повністю захищені від хвороб, в той час як двоє дітей мають певну напруженість імунітету (що, в свою чергу, свідчить про особливості імунітету малюків).

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ