ВАЖЛИВО ретельно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм та правил

• 20.03.2020

ВАЖЛИВО ретельно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм та правил! Це стосується кожного громадянина!

Сьогодні працівники поліції склали три протоколи на загальну суму 51 тис грн – були оштрафовані ті громадяни, котрі здійснювали торгівлю на вулиці Галафєєва всупереч усім заборонам. Після проведених поліцією робіт працівники Держпродспоживслужби провели санітарну чистку дезинфікуючими засобами вулиці Галафєєва та Привокзальної площі.

НАГАДУЄМО:

Усі повинні неухильно дотримуватися Постанови Кабміну, де чітко прописана заборона реалізації товарів, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Шановні мешканці! Зафіксували торгівлю у недозволених місцях товарами, які у сьогоднішніх умовах заборонені до реалізації – телефонуйте 102! Здоров’я усієї країни залежить від самосвідомості кожного громадянина!