Важливо: знову про субсидії

НАГАДУЄМО! Пільговики повинні надати свої номери мобільних телефонів для формування працівниками управління соцзахисту Єдиного автоматизованого реєстру осіб.

Дзвонити можна:

  • (04565)5-43-69
  • (093)5147536

Надсилати е-мейл: 08500@ukr.net

Приходити: каб.1,2 , пров.А.Саєнка, 4

Навіщо номера мобільних? АТ Ощадбанк інформуватиме субсидіантів про те, що субсидію сплачено!

Важливо: субсидії можуть надаватися АБО у безготівковій, АБО ж у готівковій формі. Якщо є бажання отримувати кошти на оплату комунальних послуг, субсидіанту ВАРТО звернутися до управління соцзахисту (каб.1,2 , пров.А.Саєнка, 4) із заявою про бажання отримувати послуги у грошовій формі.

Пільговик також ЗОБОВЯЗАНИЙ своєчасно повідомляти про зміну усіх  обставин, які впливають на дання пільг: зміну персональних даних, місця реєстрації, видів послуг, кількості членів сім’ї тощо.

Розрахунки сум пільг проводять структурні підрозділи соцзахисту населення в Єдиному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільгу. При визначенні суми враховується: право на пільгу, відсоток на пільгу, кількість членів сім’ї, технічні характеристики, квадратні метри будинку.

Якщо в одному житловому приміщенні право на пільгу мають одразу кілька пільговиків, розрахунок суми пільг здійснюється одним з пільговиків, який має більшу суму знижки на сплату ЖК послуг.

УСЗН проводить звірку та уточнення даних, необхідних для розрахунку суми пільг, та вносить інформацію щодо номеру мобільного телефону до вищевказаного Реєстру для подальшого опрацювання.

 

Важлмві посилання:

Постанова Кабінету Міністрів від 17 квітня 2019 р. № 373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі”

Постанова Кабінету Міністрів від 14 серпня 2019 р. № 807 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ