Відбулася презентація нової книги Андрія Мороза – “На відстані простягнутої руки”

Лейтмотивом зустрічі, яка відбулась у міському  краєзнавчому музеї,  стали любов до України, самовідданість і громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави. Цю тему навіяла творчість і особистість добре знаної на Фастівщині людини – Андрія Мороза.

 

Його статті до газет, журналів, листи до відомих людей України, нотатки цікавих мандрівок, спогади, роздуми про рідний край, історичні події та видатних постатей завжди находять відгук  у тих, хто знайомий з творчістю патріота,  краєзнавця, філософа. Цього разу привід поспілкуватись з ним був вагомий: в музеї відбулася презентація книги Андрія Омеляновича “На відстані простягнутої руки”, приурочена його 80-річчю. Захід відвідало багато поважних гостей та друзів ювіляра. У своїх виступах вони віддавали заслужену шану автору, його літературній спадщині, адже з друку вийшла вже третя його книга.

Міський голова М. Нетяжук подякував А. Морозу за патріотичну життєву позицію та новий науково-творчий доробок і за попередні праці, які викликають роздуми і переживання за Україну і її народ. Вони переконують, що на нашій землі було багато справжніх українціві в ім’я їхньої пам’яті ми повинні зберегти незалежність і цілісність нашої держави.

  • Ви справді своїм завзяттям надихаєте інших, – зазначив міський голова,- організовуєте людей, ваша діяльність є прикладом роботи в ім’я Фастова, Фастівщини і всієї України. За що дуже велика дяка. Сподіваюсь, що на цьому не зупинитесь. І далі будете наполегливо працювати.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ