Відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

18   грудня  2019 року під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової  відбулося чергове засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Участь у засіданні  взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, начальник  Фастівського районного сектору ГУ ДСНС у Київській обл. Олександр Калениченко,  заступник головного лікаря з технічних питань КНП ФРР  Фастівська  ЦРЛ  Микола Ткачук,  заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Вдовенко, начальник управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Безкровна, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради Андрій Скиданенко, головний спеціаліст з питань експертизи умов праці, альтернативної служби та взаємодії з соціальними фондами УСЗН  виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук, керівники підприємств, установ та організацій, керівники місцевих органів державної виконавчої влади, які за своїми посадовими обов’язками займаються питаннями реалізації державної політики в галузі охорони життя людей на виробництві та профілактики невиробничого травматизму.

Основною причиною проведення засідання ради було заслуховування інформації про виконання заходів пожежної та техногенної безпеки у дошкільних і загальноосвітніх закладах освіти, закладах  охорони здоров’я, закладах  соціального захисту та інших місцях  з масовим перебуванням людей, які розміщені на території Фастова та вжиття відповідних заходів щодо усунень порушень пожежного законодавства України.

Розпочинаючи засідання ради перший заступник міського голови Олена Зикова висловила щире співчуття рідним та  близьким загиблих в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Та зазначила, що трагічна подія, яка трапилась в Одесі, повинна стати для кожного з нас уроком. Вогонь помилок та недбальства не пробачає. Це повинні зрозуміти всі керівники підприємств, установ та організацій, особливо ті, в яких в підпорядкуванні є об’єкти з масовим перебуванням людей.

На засіданні ради були  заслухані:  начальник  Фастівського районного сектору ГУ ДСНС у Київській обл. Олександр Калениченко по питанню дотримання правил пожежної безпеки у дошкільних і загальноосвітніх закладах освіти, закладах  охорони здоров’я, закладах  соціального захисту та інших закладах  з масовим перебуванням людей, які розміщені на території міста; начальник управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Безкровна –  по питанню дотримання правил пожежної безпеки в закладах культури міста; заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Вдовенко –  по питанню дотримання правил пожежної безпеки в дошкільних закладах та закладах освіти міста; начальник відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради Андрій Скиданенко  – по питанню дотримання правил пожежної безпеки в закладах фізичної культури та спорту міста.

Також, на засіданні ради обговорювались наступні питання: «Про стан безпеки систем газопостачання та організація відомчого контролю за утриманням житлових та громадських будівель на території міста Фастова»,  «Про підвищення рівня безпеки пасажирів, що користуються послугами залізничного транспорту» та « Про стан пожежної безпеки на залізничному вокзалі станції Фастів – 1».

За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення на надані конкретні доручення.                                                                                Інф. УСЗН виконавчого

комітету ФМР

.