Відбулося перше засідання новобраної Громадської ради

• 04.10.2019

Розпочалося засідання з приємностей – голова Громадської ради Юлія Шпакович щиро подякувала Людмилі Скурській, голові Громадської ради попередніх 4х скликань, за роботу.

Далі члени Громадської ради приступили до роботи. Засідання було досить активним: обрали заступників Голови – ними стали Ольга Новіцька та Володимир Гортовлюк, визначилися із головами постійних комісій та сформували Президію Громадської ради.

Під час засідання було внесено зміни до Положення про Громадську раду. Відтепер є максимальна межа – кількість членів ради не може перевищувати 35 осіб. Також затвердили регламент роботи Громадської ради.

Після узгодження ключових моментів діяльності Громадської ради перейшли до заслуховування доповідачів. До присутніх звернувся волонтер, голова ГО «Фастів-Мир» Едуард Копилов. Він розповів про ініціативу створення у Фастові музею АТО (ООС). Представник підприємства ТОВ «Еко-Втор» запропонував створити робочу групу для контролю за діяльністю підприємства, що викликало жваве обговорення.

Також під час засідання Громадської ради обговорили питання створення у місті притулку для тварин-безхатьків (доповідала начальник відділу з питань енергоефективності, енергозбереження та екології Тетяна Косович), добудови школи народної майстерності (доповідала Валентина Коваль) та створення міської Програми екологічного напрямку (доповідала представник ГО «Екологія. Право. Людина»).