Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

• 16.03.2020

За рішенням комісії з ТЕБ та НС ВІДСЬОГОДНІ торгівельні ярмарки, УСІ заклади громадського харчування, спорту, дозвілля під час проведення карантинних заходів ПОВНІСТЮ ПРИЗУПИНЯЮТЬ роботу! Також буде обмежено проїзд пільгових категорій громадян і буде здійснено тимчасове припинення постачання тепла в заклади освіти, культури та спорту.
Такі рішення були прийняті сьогодні, під час засідання комісії з техноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Запротокольовані рішення Комісії

СЛУХАЛИ:

1. Про заходи щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19.

ВИРІШИЛИ, зокрема:

• З метою вжиття превентивних заходів з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру з кодом 27 та 39 Наказ МВС України № 658 від 06.08.2018 року «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій», та  недопущення розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID-19 затвердити та довести до керівників ОГД, підприємств, установ та організацій міста «Санітарні правила щодо недопущення  розповсюдження захворювань  на COVID – 19 на території міста Фастова».
  • Керівникам ОГД, підприємств, установ та організацій міста, під персональну відповідальність визначену в ст.325 КК України, неухильно дотримуватись виконання рішення комісії з даного питання та  вимог «Санітарних правил щодо недопущення  розповсюдження захворювань  на COVID – 19 на території міста Фастова».

Термін виконання: з 16 березня 2020 року.

Про призупинення роботи торгівельних ярмарок, закладів громадського харчування, спорту, дозвілля та обмеження проїзду пільгових категорій громадян під час проведення карантинних заходів щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим корона вірусом COVID – 19.

ВИРІШИЛИ:

• З метою вжиття заходів з недопущення розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID-19, тимчасово зупинити на території міста Фастова роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування:

– торгівельних ярмарок;

– закладів громадського харчування, спорту та дозвілля;

• Підприємствам,  установам та організаціям незалежно від форм власності скасувати прийом громадян до особливого розпорядження;
  • Перевізникам визначити час проїзду пільгових категорій громадян  з 9.00 до 16.00 під час проведення карантинних заходів щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19.
  • Адміністрації вокзалу станції Фастів та керівництву ПЧ 4 дистанції колії:
  • кожного понеділка, середи та п’ятниці з 14.00 до 15.00 проводити постійні санітарно гігієнічні заходи з недопущення розповсюдження вірусу на території масового скупчення людей та в підземному переході станції Фастів.

Термін виконання: з 16 березня 2020 року.

• Фастівському відділенню поліції ВВП ГУ НП в Київській обл., в частині своїх повноважень проводити заходи з запобігання несанкціонованої торгівлі та скупчення людей понад 10 осіб на території міста, та всебічно забезпечити виконання рішення комісії з визначених питань.

Термін виконання: з 16 березня 2020 року.

1. Про тимчасове припинення постачання тепла в заклади освіти, культури та спорту.

ВИРІШИЛИ:

• На період карантину припинити постачання тепла в заклади освіти, культури та спорту;

Термін виконання: з 16 березня 2020 року