Відбулося засідання Громадської ради міста

• 23.05.2019

Найбільша цінність – це сім’я!

Зберегти родину, сформувати справжні сімейні цінності та віру у те, що сім’я – це надійний тил кожної дитини – такі завдання ставлять перед собою сьогодні соціальні працівники міста. Про це під час чергового засідання Громадської ради міста розповіла Жанна Бортовська, начальник Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Говорили під час засідання про цивільний захист населення та про роботу екрану Громадського демократичного простору «П’ятачок Демократії».

Жваво та емоційно обговорювалося питання про припинення повноважень Громадської ради четвертого скликання, доповіли про яке голова Громадської ради Людмила Скурська та член Громадської ради Валентин Човган. Відповідно до процедури, про це було оголошено за 60 календарних днів. Під час засідання також було сформовано проект Ініціативної групи, до якої погодилися увійти Юлія Кабанова, Андрій Шаповал, Раїса Дубровіна, Ольга Новицька, Віталій Марцинюк, Юрій Гутевич, Валентин Човган та Анатолій Гірченко. Відповідальною особою від виконавчого комітету попередньо визначено Людмилу Рудяк.

Наступник кроком стане опублікування у терміни за 30 календарних днів дати, часу та місця проведення установчих зборів та остаточний склад Ініціативної групи.