Відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

• 18.07.2019

16 липня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови О.Б. Зикової відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, утвореної на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року №284 за участю начальника Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області О.Г. Міщенка та представника Фастівської місцевої прокуратури А.В. Лук’янчука.

На засідання вказаної комісії були запрошені землекористувачі, що ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та/або використовують земельні ділянки без належно оформленого права на них, а саме:

–   ТОВ «УІВП «Будкомплекс» (директор Мосійчук М.С) – земельна ділянка площею 3,3615 га в м. Фастів по вул. А.Шептицького, 16;

–   ТОВ «Інжпромбудсервіс»» (директор Максимов О.В.) – земельна ділянка в м. Фастів по вул. Соборній, 44а площею 0,2143 га та в промзоні Завокзалля площею 2,8 га;

–   Шулькевич І.В.  – земельні ділянки загальною площею 0,24 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23;

–   Пінчук В.О. – земельна ділянка площею 0,0728 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23;

–   ПП «Созідатель-Б.В.М.» (директор Заплава О.С.) – земельна ділянка площею 0,4140 га в м. Фастів по вул. Поліграфічна, 8;

–   ПП «Зодіак-Д» (директор Дросенко Ю.В.) – земельні ділянки в м. Фастів по вул. А.Шептицького, 1 та по вул. Брандта, 4;

–   Гончарук Т.А. – земельна ділянка площею 0,0568 га в м. Фастів по вул. Галафеєва, 8-а;

–   Гончарук В.В. – земельна ділянка площею 0,2626 га в м. Фастів по вул. Галафеєва, 8;

–   Карапетян Л.В. – земельна ділянка площею 0,0800 га в м. Фастів по вул. А.Шептицького, 24.

Землекористувачам, що не з’явилися на засідання вказаної вище комісії, виконавчим комітетом Фастівської міської ради буде направлено акти про стягнення до місцевого бюджету безпідставно збережених коштів у розмірі несплаченої орендної плати за користування земельними ділянками під існуючими об’єктами нерухомого майна засобами поштового зв’язку. У разі несплати протягом місяця вказаної в акті суми, матеріали будуть передані до правоохоронних органів та до суду.

Робота з приводу стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах міста Фастова та справляння плати за землю триває.