Відбулося засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю

• 28.11.2019

28 листопада під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося чергове засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

Участь в роботі комісії взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, начальник Фастівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Ірина Ларіна, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській обл. Ірина Ткач посадові особи: Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію, яких входить питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території міста..

На засіданні комісії були заслухані суб’єкти господарювання ( керівники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці, що використовують найману працю), які відповідно до даних ПФУ нараховували заробітну плату менше мінімальної та у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників.

За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення на надані конкретні доручення.

УСЗН