Відбулося засідання оперативного Штабу

У Фастові виявлено новий випадок захворювання на COVID-19. Пацієнт госпіталізований

Про це йшла мова під час засідання оперативного Штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненим коронавірусом COVID – 19.

За кошти міського бюджету Фастівським ЦПМСД буде придбано засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Дані засоби будуть передані, в тому числі, і до Фастівського міського (районного) ЦПМСД, відділення екстреної медичної допомоги та, за необхідності, до ЦРЛ.

Головний лікар Центральної районної лікарні Андрій Герцун повідомив, що сьогодні спостерігається значне скупчення пацієнтів перед кабінетами лікарів. З цих причин вхід до поліклінічного відділення зачинили. Зараз пацієнтів до приміщення впускатимуть по 20-30 осіб Це, за словами Андрія Васильовича, вимушена необхідність, яка дасть змогу уникнути скупчення людей під кабінетами.

• До Києва курсуватимуть ще 3 електрички. Залізничне сполучення з Козятином та Миронівкою досі відсутнє
  • Дитячі садочки міста функціонують, усі санітарно-гігієнічні вимоги дотримані.
  • Пробне ЗНО відбувається в он-лайн режимі, пункти проведення закриті. В пунктах знаходяться лише відповідальні працівники