Відбулося засідання оперативного Штабу

Станом на 11:00 31 березня у Фастові та районі захворювань на COVID-19 нема. Підозри на захворювання, озвучені раніше кільком пацієнтам, лабораторно не підтвердилися.

Про це сьогодні було сказано під час засідання міського оперативного штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19.

ВАЖЛИВО!

  • В магазини без масок відсьогодні ВХІД ЗАБОРОНЕНО! Також без масок не можна знаходитися у місцях скупчення людей, чергах тощо. Даним пунктом доповнюються санітарні правила міста.
  • Ппідприємці, котрі не зареєстровані в органах Держпродспоживслужби  ЗАБОРОНЕНО здійснювати діяльність (Суб’єкти господарської діяльності, які не зареєстровані в державному реєстрі потужностей операторів ринку)
  • Викидання сміття у невстановлених місцях відсьогодні каратиметься ще й відповідно до санітарних правил міста

По 200 л дизельного палива передано до Фастівської ЦРЛ та станції екстреної допомоги.

До міського Територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян за період карантину надійшло 12 заяв, усіх 12 осіб прийнято на обслуговування.

У місті, у приміщенні колишньої залізничної лікарні, створено гуртожиток для лікарів, які у випадку необхідності контактуватимуть з хворими на COVID – 19, також обладнано обсервацію. Передбачено окремий ізольований вхід.

Детально обговорено зміни до організації надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) відповідно до Наказу №722 МОЗу від 28.03.2020.

Відбулося навчання медиків – команд мобільних бригад, котрі виїжджатимуть у випадку підозр на захворювання на COVID – 19

Миття та дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків триває, також триває миття доріг та тротуарів у місті

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ