Відбулося засідання сесії міської ради

• 24.03.2020

Під час сьогоднішнього засідання сесії вирішено:

• виділити кошти в сумі 1 млн 100 тис грн для придбання автоклаву Фастівській ЦРЛ
  • 343 тисячі грн виділити на обробку місць загального користування житлових будинків
  • 200 тис грн додати Фастівському міському ЦПМСД для потреб, пов’язаних із запобіганням поширення вірусу COVID-19
  • передати продукти харчування (м’ясо, крупи, овочі тощо) Фастівській ЦРЛ
  • збільшити резервний фонд на 1 млн грн

Враховуючи наполегливу пропозицію депутата Романа Кудя, прийнято рішення про прийом у власність громади міста Фастівської ЦРЛ (процедурно: приймаємо рішення, надсилаємо листа Фастівській районній раді, чекаємо рішення сесії райради)

Також під час сесії вирішено на період з 01 березня 2020р. по 30 квітня 2020р. включно призупинити нарахування плати за оренду майна, що належать до комунальної власності територіальної громади та рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність зі здачі в оренду приміщень не стягувати плату за оренду в період з 01 березня 2020р. по 30 квітня 2020р. включно.

он-лайн трансляція засідання: https://www.youtube.com/watch?v=a3Btd6Oj6D0