Відбулося засідання Штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19

• 25.03.2020

Станом на даний момент підтверджених випадків захворювання на коронавірус у Фастова нема.

Про це повідомила Віра Ткаченко, керівник лабораторного відділу, під час засідання Штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19

Отримали офіційні результати: у фастівчанина, у котрого минулого тижня підозрювали захворювання на коронавірус, даної хвороби, відповідно до лабораторних результатів, не виявлено!

На засідання Штабу до Фастова завітав народний депутат України Олег Дунда, який пообіцяв посприяти у доставленні до міста ще 30 експрес-тестів на виявлення коронавірусу, а також інших необхідних у боротьбі з поширенням вірусу засобів.

Проводиться щоденний моніторинг закладів торгівлі щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог, фіксуються та усуваються певні порушення.

Особлива увага звернена до людей старшого віку. Соціальні працівники, що працюють з одинокими громадянами поважного віку, отримали перепустки в магазини для закупівлі товарів першої необхідності підопічним без черг, їм надаватиметься усебічна допомога при виконанні своїх обов’язків.

Обговорювалося питання поставок до аптек міста масок – станом на сьогодні дефіцитного товару. Керівники аптечних закладів зараз опрацьовують питання централізованої закупівлі масок з фіксованою (за закупівельними цінами) по місту ціною.

Усі майданчики – дитячі та спортивні, огороджуються стрічкою, адже відповідно до рішення Штабу, перебувати на таких майданчиках в період карантину суворо заборонено.