Відбувся обласний майстер-клас «Формування та розвиток предметної математичної компетентності в процесі реалізації розвивальної технології «Росток»

• 21.02.2020

20 лютого 2020 року на базі Фастівського академічного ліцею №2 відбулося друге заняття  обласного майстер-класу Жукової Олени Іванівни «Формування та розвиток предметної математичної компетентності в процесі реалізації розвивальної технології «Росток»  для вчителів початкових класів нашого міста та Київської області .

Привітали учасників майстер-класу Ткаченко Л. П., завідувач відділу початкової освіти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та Олійник Л. М., заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова школа) Фастівського академічного ліцею №2. Пушкарьова Т. О., член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, начальник відділу проєктного управління Інституту модернізації змісту освіти, представила технологію результативного навчання на прикладі системи «Росток».

Під час практичної частини  вчителі початкових класів Фастівського академічного ліцею №2:  Жукова О. І.,  продемонструвала  заняття з математики з використанням технології «Джигсоу» ; Кучерява І. В. провела веселу перерву, продемонструвавши руханку з газетою, сучасні класики та бельгійську руханку.

Під час теоретичної частини «Предметна математична компетентність як умова забезпечення розвитку успішної особистості школяра» учасники майстер-класу обмінялись думками та підбили підсумки проробленої роботи.