Відбувся особистий прийом громадян у міського голови

• 29.11.2019

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом міської ради регулярно проводиться особистий прийом громадян. 28 листопада  міський голова вчергове  спілкувався з фастівчанами, вивчаючи їхні особисті питання.

Жителі міста скаржились на аварійний стан будинку, що по вулиці Заводській, та протікання покрівлі в одному з будинків по вулиці Кільцевій, нарікали на, так званий, гральний бізнес та на сусідів, пропонували для вивезення сміття з приватного сектору надавати мішки для сортування побутових відходів. Порушувались проблеми розвитку і подальшої діяльності підприємців комунального ринку та Завокзального тощо.

Усі відвідувачі стосовно своїх звернень отримали усні роз’яснення, також за результатами прийому Михайло Нетяжук надав структурним підрозділам виконавчого комітету відповідні доручення з метою вирішення проблемних питань фастівчан.