Відбувся прийом громадян у мікрорайоні Фастів-ІІ

• 17.07.2019

Сьогодні секретар Фастівської міської ради Сергій Ясінський разом із начальником відділу звернень громадян міськвиконкому провів прийом громадян з особистих питань у комітеті самоорганізації населення мікрорайону Фастів-ІІ.

На прийом завітали мешканці мікрорайону, яких турбували найрізноманітніші питання. Зокрема, мова йшла про благоустрій мікрорайону: мешканці просили встановити огорожу на дитячому майданчику та нанести дорожню розмітку. Говорили про організацію дозвілля молоді на мікрорайоні. Окремо обговорили питання вивозу сміття.

Зареєстровано кілька скарг: на водіїв маршрутних таксі, які курсують мікрорайоном, та на велику кількість безпритульних собак.

Просили мешканці зрізати аварійні дерева у мікрорайоні.

З усіх питань було надано або ж ґрунтовні відповіді, або ж сформовано завдання відповідальним структурним підрозділам та комунальним службам міста.