Відбувся прийом громадян з особистих питань у мікрорайоні Завокзалля

• 20.02.2020

19 лютого перший заступник міського голови Олена Зикова разом із начальником відділу звернень громадян Оксаною Папко провела виїзний прийом громадян з особистих питань у мікрорайоні Завокзалля.

На прийом завітали три мешканки мікрорайону, які піднімали питання благоустрою. Зокрема, мова йшла про вивіз сміття із завокзальського ринку (у контексті неукладення договорів на вивезення сміття підприємцями, що здійснюють діяльність на ринку), встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки на вул.Якубовській, говорили про роботу пошти у мікрорайоні. Також піднімалися питання благоустрою вулиць Буйка, Галафеєва, Якубовського, Південної.

Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства.