Відпочинок має бути безпечним

Переважна кількість жителів Фастівщини з настанням сонячної літньої погоди надають перевагу відпочинку у лісі або біля водойми. Для того, щоб з ними не трапилося біди, рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Зокрема, 6 червня рятувальниками Фастівського РС ГУ ДСНС України у Київській  області провели профілактичний рейд у лісному масиві біля річки Унава.

Рятувальники у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснювали відпочивальникам як не знищити кілька сотень гектарів лісу  під час спалювання сміття або розведення багаття на природі, закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, зокрема, не кидати сірників, що горять та недопалків, не розпалювати вогнищ. А у випадку виявлення загоряння лісової підстилки чи сухої трави слід спробувати самотужки загасити її водою, піском чи ґрунтом. Якщо ж пожежа набула загрозливих масштабів, треба викликати Службу порятунку за номером «101». Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам’ятки.

Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров’я не лише собі, а й іншим людям. Тому рятувальники й надалі проводитимуть відповідні заходи.

Провідний інспектор Фастівського РС

ГУ ДСНС України у Київській області

Іван ШУЛЬГА

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ