Відзначено кращих працівників Фастівського відділення поліції

• 04.07.2019

Сьогодні, 4 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День поліції України. Національній поліції України цього дня виповнюється 4 роки. З цієї нагоди співробітників Фастівського відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП України в Київській Фастова та Фастівського району привітали керівники Фастова та Фастівського району.

Виступаючи перед учасниками урочистого зібрання та бажаючи «винуватцям» свята витримки, наснаги та подальших успіхів у нелегкій, саможертовній службі міський голова М. Нетяжук наголосив: «Кожного дня, виявляючи мужність, витримку та самовіддачу ви охороняєте життя та здоров’я мешканців нашого міста, стоїте на варті порядку. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне завдання – захист життя та здоров’я наших громадян, їх прав і свобод».

Щирі слова найкращих побажань місцевим правоохоронцям адресували голова районної державної адміністрації Василь Кравченко та голова Фастівської міської федерації футболу Юрій Гутєвич. Кращі працівники Фастівського відділення поліції за бездоганне виконання службових обов’язків та високі показники в роботі були відзначені нагородами. Подяками виконавчого комітету Фастівської міської ради відзначено:

• майора поліції Борщук С. Г. – інспектора сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • Попіку М.С. – начальника сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • капітана поліції Півня А. І.– поліцейського сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції;
  • підполковника поліції Дяченко Л. В. – слідчого СВ Фастівського відділення поліції;
  • лейтенанта поліції Калашнік Д. В. – слідчого СВ Фастівського відділення поліції;
  • Струтинську Т. М. – інженера технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м. Фастів Управління поліції охорони в Київській області;
  • Бойка О. А. – електромонтера технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м. Фастів;
  • Костецького В. М.– електромонтера технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м. Фастів.

Урочистості з нагоди Дня національної поліції були прикрашені яскравими та емоційними виступами учасників художньої самодіяльності будинку культури АТ «Українська Залізниця» філії «Рефрижераторна вагонна компанія» Любові СІмакович та  Дмитра Нетреби.

.