Відзначено лауреатів літературно-мистецьких премій

#ГордістьФастова

Сьогодні, у перші дні нового року, у Фастівській школі народної майстерності було відзначено лауреатів 2019 року літературно-мистецької премії ім.В.Косовського та молодіжної літературно-мистецької премії ім.А.Кравця-Кравченка.

З великою вдячністю за роботу на творчій ниві дипломи лауреатів та пам’ятні медалі були вручені о.Михайлу (Михайло Данилів) за будівництво Собору св.Миколая у Фастові, особистий внесок у збереження українських традицій та культурної спадщини і Дарині Коваль , авторці численних творчих робіт у галузі декоративного малярства та бісеронанизування і дипломної роботи «Берегиня ночі». Премії вручали голови оргкомітетів обох премії Анатолій Древецький та Іван Неживий, а також координатор оргкомітету молодіжної премії Віталій Сокур.

Привітати лауреатів премії до Школи завітали міський голова Михайло Нетяжук та заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко. Михайло Володимирович зазначив, що у нашому місті є дуже потужний мистецький потенціал, адже ми багаті унікальними Школою народної майстерності з її вихованцями, міським Палацом культури з творчими колективами, а також митцями у багатьох сферах.

Не обійшлося без мистецьких подарунків: господаря Школи та усіх гостей щедро засіяли-заколядували представники творчого колективу будинку культури с.Веприк.

Детальніше про літературно-мистецьку премію імені Володимира Косовського читайте ТУТ 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ